Přeskočit na obsah

11. ročník československé konference HackerFest 2023

Připravte se na konferenci HackerFest, která se bude konat 7. listopadu 2023. Konference bude plná odborných IT přednášek od TOP českých a slovenských odborníků z praxe. Konference se bude konat v CineStar v OC Černý Most v Praze, ale můžete ji sledovat i online prostřednictvím živého přenosu, který bude vysílán přímo ze sálu v Praze.

7 expertů
7 odborných přednášek
Novinky z IT bezpečnosti a etikého hackingu
Příklady z praxe
Přednášející odpoví živě na vaše otázky z chatu přímo v průběhu konference
10denní archiv přednášek pro všechny

Představení prvních řečníků a jejich přednášek

Roman Kümmel
Deanonymizace příjemců e-mailových zpráv
Ondřej Ševeček
Bezpečnostní analýza dvou password manageru Keepass a Keeper
Martin Haller
MS Entra ID: Enterprise Applications

 

Možnosti vstupenky

Fyzická účast: Konference se uskuteční v Praze v Multikině CineStar – Černý Most. Zakoupením této vstupenky získáte vstup na konferenci (do konferenčních sálů), občerstvení a možnost osobního setkání s přednášejícími a kolegy z oboru. Současně je součástí vstupenky také desetidenní archiv přednášek.

Online účast: Zakoupením online vstupenky si zajistíte přístup do online aplikace, kde bude celá konference streamována. Součástí vstupenky je také desetidenní archiv přednášek, takže vám žádná přednáška neunikne a můžete si konferenci vychutnat z pohodlí domova nebo kanceláře. Přednášející budou ŽIVĚ odpovídat na vaše dotazy z chatu přímo během konference. S touto vstupenkou nemáte zaručen vstup do konferenčního sálu.

Zdroj: IT SECURITY NETWORK NEWS 

Zdroj: ICT NETWORK NEWS