Search
Close this search box.

A 11 Group koupila podíl 35 procent v marketingové agentuře Influence Lab

Společnost A 11 Group koupila podíl 35 procent v marketingové agentuře Influence Lab, která se specializuje na influencer marketing a zastupuje tvůrce v oborech, jako je móda, kosmetika, fitness, gastronomie nebo cestování. Cenu společnost nezveřejní. Uvedla to v tiskové zprávě.

Mezi osobnosti, o které se Influence Lab stará, patří například zpěvačka a tanečnice Natálie Bagárová, Jan Svěcený (Jenise) nebo herečky Barbora Mottlová a Sandra Nováková. Ve vedení Influence Lab zůstane zakladatel Jakub Mašek a výkonný ředitel Dominik Schejbal.

Podle spolumajitele A 11 Group Daniela Šopova je tato akvizice v souladu s plány mediální skupiny A 11, která hledá možnosti, jak rozšířit svoje mediální aktivity. „Naše know-how v oblasti tvorby mediálního obsahu a event managementu ve spojitosti se silným obchodním oddělením nám dává možnost o synergiích s Influence Lab nejen mluvit, ale reálně je velmi rychle uskutečnit,“ řekl Šopov.

Společnost Influence Lab bude spolupracovat i na připravovaném pořadu televize A 11, ve kterém proti sobě usednou známé osobnosti a influenceři. Pořad ukáže svět celebrit z hudby, televize nebo divadla proti světu influencerů a youtuberů, kteří oslovují statisíce diváků pomocí internetu. Moderovat ho bude influencer Martin Hranáč, který má 303 000 sledujících na síti Instagram.

Mediální skupina A 11 je provozovatelem celoplošné televize A 11 a vydavatelem lokálního tisku Náš region, společenského týdeníku Mladý svět a dalších prémiových a odborných titulů a webů.

TZ/ČTK

Obrázek: Pixabay

 

Zdroj: B2B NETWORK NEWS