Search
Close this search box.

Acronis Cyber Protect 16 přináší nové standardy kybernetické bezpečnosti a ochrany dat

Acronis Cyber Protect 16

Acronis uvedl Acronis Cyber Protect 16, nejnovější verzi svého vlajkového produktu podnikové kybernetické ochrany proti kyber hrozbám a s bezkonkurenčními schopnostmi zálohování a obnovy dat. Verze 16 nastavuje nový standard pro snadnou a rychlou obnovu po kybernetickém útoku či ztrátě dat, zejména v prostředí distribuovaných organizací.

Nejnovější technologický pokrok umožnil rozvoj integrovaných řešení kybernetické bezpečnosti a ochrany dat na úrovni, která je nezbytná především u distribuovaných společností. Faktory typu práce mimo kancelář a rychlý vývoj bezpečnostních hrozeb zvyšují pravděpodobnost kybernetických útoků a ztráty dat či jejich zneužití. Acronis Cyber Protect 16 nabízí nový, centralizovaný dashboard, který dále zlepšuje a zjednodušuje správu s pomocí centralizovaných nástrojů, přičemž poskytuje transparentnost a efektivní řízení celého prostředí.

Další klíčové funkce Acronis Cyber Protect 16 zahrnují:

  • Ochrana proti kybernetickým hrozbám: Využití umělé inteligence (AI) a strojového učení (ML) proaktivně chrání data, aplikace a systémy proti pokročilým kybernetickým útokům včetně ransomwaru a jiného malwaru.
  • Rychlá obnova: Nižší závislost na centrální IT podpoře dovoluje uživatelům snadno inicializovat obnovu „na jedno kliknutí“ na distribuovaných koncových zařízeních včetně obnovy na nový hardware.
  • Nižší celkové náklady: Široká podpora různých generací operačních systémů umožňuje konsolidaci softwarových systémů v rámci komplexní ochrany.
  • Zjednodušená správa: Centralizovaná správa umožňuje lokální autonomii a bezproblémovou integraci s existujícími nástroji třetích stran poskytující jednotný pohled na operace zálohování a obnovy.
  • Soulad s předpisy: Díky existenci široké sítě datových center po celém světě mohou uživatelé zajistit soulad s regionálními předpisy o umístění dat a s dalšími nařízeními.

 

Acronis logo„Nová verze Acronis Cyber Protect podtrhuje náš závazek chránit veškerá zákaznická data, aplikace a systémy,“ řekl Gaidar Magdanurov, prezident společnosti Acronis. „V dnešní době distribuovaných IT prostředí vyžadují organizace řešení kybernetické ochrany, které poskytuje spolehlivou ochranu a rychlou a snadnou obnovu po bezpečnostních incidentech. Pro mnoho odvětví, které si nemohou dovolit sebemenší výpadky, jako je výroba, finance, zdravotnictví a retail, je klíčové, aby i zaměstnanci s minimálními znalostmi IT byli schopni zvládnout úspěšnou obnovu. A přesně to, tj. obnovu na jedno kliknutí, verze 16 umožňuje.“

Acronis Cyber Protect 16 poskytuje jedinečnou integraci zálohování, disaster recovery, kybernetické bezpečnosti a správy vzdálených zařízení prostřednictvím jednotné, nákladově efektivní a účinné platformy. Díky schopnosti rychlé obnovy jakéhokoliv počítače bez nutnosti zásahu ze strany IT specialistů se mohou vyhnout dlouhým a nákladným odstávkám i podniky provozující specializované průmyslové operace či komplexní řídící systémy. Integrace datové ochrany, rychlé obnovy a pokročilého zabezpečení je zaměřena na dosažení maximální obchodní kontinuity. Jako přední inovátor v oblasti kybernetické bezpečnosti Acronis neustále vylepšuje a adaptuje svá řešení v reakci na vývoj složitého digitálního světa.

Více o Acronis Cyber Protect naleznete na: https://www.acronis.com/cs-cz/products/cyber-protect/.