Search
Close this search box.

APC: Edukační videa

Edukace v oblasti ICT technologií není nikdy dost. Pro to se společnost APC rozhodla vytvořit a nabídnout poutavá a pouze 60vteřinová výuková videa k řadě témat z oblasti energetického managementu, zálohování, ale také technologií pro datová centra.

Krátký a úderný formát videa o délce pouhé jedné minuty, ve kterém je ve stručnosti vysvětleno a zdůrazněno to hlavní pro každé z témat.

A máme tady první dva zástupce výše uvedených videí, ve kterých se dozvíte odpovědi na otázky co je to UPS a IT RACK.

Co je to IT RACK?

IT stojany a skříně jsou srdcem našeho propojeného světa a chrání a ukládají počítačové vybavení, jako jsou servery, pevné disky a síťové přepínače. Záleží na tom, jaký rack si vyberete, protože v dnešní době lze racky nasadit na nejrůznějších místech, například v prašných skladech nebo rušných učebnách. Skříně APC Easy Rack a skříně NetShelter tuto výzvu splňují.

Co je to UPS?

UPS je středobodem našeho propojeného světa. Je to záložní zdroj napájení. Udržuje Vaše zařízení neustále pod napětím bez ohledu na to, co právě děláte nebo jaké problémy s elektřinou máte.

O společnosti APC

Společnost American Power Conversion Corporation vznikla v garáži v roce 1981. Během mnoha let inovací se stala vlajkovou značkou společnosti Schneider Electric a lídrem v oboru fyzické infrastruktury a softwarových řešení.

Zdroj: RESELLER CHANNEL NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS