Search
Close this search box.

Arrow Electronics podepisuje se společností Broadcom novou distribuční smlouvu na VMware pro region Evropy

Společnost Arrow Electronics podepsala novou distribuční smlouvu se společností Broadcom, která se týká řešení VMware a zahrnuje dvacet evropských zemí. Podle nové smlouvy bude Arrow nadále zajišťovat distribuci v zemích, kde byla distributorem VMware před jeho akvizicí společností Broadcom, a kromě toho také v České republice, Irsku, Islandu, Itálii, Nizozemsku, Slovensku a Švýcarsku.

Arrow bude mít spolu se svými obchodními partnery za úkol pomoci společnosti Broadcom s prodejem řešení VMware pro infrastrukturu privátního cloudu a s přechodem širší zákaznické základny VMware na nový licenční model softwarových subskripcí. Společnost Arrow může místní partnery podpořit svou expertizou a zkušenostmi s novou tržní strategií. Zajistí tak koncovým zákazníkům maximální přínos jejich investic do softwaru VMware.

V rámci smlouvy bude Arrow distribuovat kompletní portfolio řešení pro infrastrukturu privátního cloudu včetně nových produktů: VMware Cloud Foundation (VCF), VMware vSphere Foundation (VVF), VMware vSphere Standard a VMware vSphere Essentials Plus Kit, a dále standardní i dodatkové produkty jako VMware vSAN a VMware Live Recovery.

Arrow rozšíří svou roli v oblasti poskytování technické podpory pro vybrané produkty a zákazníky a bude poskytovat svou expertizu lokalizovaně, v jazyce, který zákazník preferuje. Služby Arrow pro vybraná VMware řešení budou představovat rozšíření podpory Broadcom, společnosti Arrow zároveň umožní zdokonalit služby a vztahy s jejími komerčními zákazníky díky bližšímu kontaktu, specializovaným znalostem a osobní asistenci.

Díky partnerství se společností Arrow získají partneři přístup k technickým znalostem Arrow, školicím programům a certifikovaným zdrojům. To jim umožní poskytovat zákazníkům kvalitní služby podpory během celého obchodního životního cyklu u nich nasazených produktů. Společně mohou Broadcom a Arrow nabízet širokou integrovanou podporu, která zajistí zákazníkům všech velikostí nejvyšší úroveň služeb.

TZ

Zdroj: RESELLER CHANNEL NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS