Search
Close this search box.

Arrow rozšířila distribuční smlouvu se společností Veeam o Slovensko

Společnost Arrow Electronics rozšířila distribuční smlouvu se společností Veeam Software. Soupis zemí, kde obě společnosti spolupracují, nyní rozšíří Slovenská republika. Arrow bude dodávat kompletní portfolio produktů Veeam, které zajišťují spolehlivý chod podnikání.

Společnost Veeam je předním světovým výrobcem řešení pro zálohování, obnovu a správu dat, která umožňují realizovat strategie moderní ochrany dat. Poskytují jednotnou platformu pro cloudová, virtuální, fyzická, SaaS i Kubernetes prostředí. Zákazníci Veeam se mohou spolehnout, že jejich aplikace a data budou chráněny před ransomwarem, náhodnými pohromami i nežádoucími vlivy a budou vždy dostupné.

“Společnost Arrow působí na českém trhu jako silný distributor produktů Veeam již déle než deset let. Jsme velmi potěšeni, že se naše spolupráce rozšíří i na Slovensko. Považujeme to za logický krok, který nám umožní efektivně zvýšit naše lokální zdroje a opakovat klíčové aktivity na slovenském trhu. Je skvělé, že budeme moci společně rozšířit svou působnost a umožnit dalším zákazníkům využívat moderní IT strategie zaměřené proti ransomwaru a nežádoucím vlivům,” uvedl Martin Štětka, regionální ředitel pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko ve společnosti Veeam.

“Díky úzké spolupráci se společností Veeam nyní dokáže Arrow dodávat slovenským organizacím špičkové produkty pro zálohování a obnovu dat bez ohledu na to, kde se data nacházejí,” vysvětlil Boris Nevrlý, ředitel pro Českou republiku a Slovensko, divize Arrow Enterprise Computing Solutions. “Arrow disponuje rozsáhlou sítí obchodních partnerů. Spolu s nimi a společností Veeam poskytujeme skutečné služby s přidanou hodnotou, díky nimž mohou zákazníci maximalizovat přínos a také využít nových tržních příležitostí.”

Veeam Data Platform je nyní ve Slovenské republice dostupná prostřednictvím společnosti Arrow.

TZ

Zdroj: RESELLER CHANNEL NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS