Search
Close this search box.

ATC opět získalo ocenění Canon

Společnost AT Computers dostala ocenění za nejlepšího distributora v oblasti spotřebního materiálu Canon. Získaná cena pro rok 2023 se vztahuje se opět jak na Českou republiku, tak i na Slovensko.

ATC toto ocenění získalo již po několikáté v řadě, a potvrdilo tak svou pevnou pozici distributora spotřebního materiálu značky Canon. Převzalo jej na distributorském setkání v Brně z rukou zástupců B2C divize Canon v čele s Martinem Zemanem (Country Lead CZ/SK) a Tomášem Murgašem (Distribution Manager).

Dosud se o vzájemnou spolupráci skvěle staral produktový manažer ATC Jiří Sikora, který však nedávno přešel v ATC na novou pozici. Od 1. 4. 2024 tak má portfolio Canon na starosti produktový manažer Lukáš Kamenár (kamenar@atcomp.cz).

K ocenění se vyjádřil Petr Mžíček, zástupce ředitele nákupu ATC, který cenu převzal: „Jsem nadšený, že i letos jsme obhájili toto prvenství a chci poděkovat celému ATC týmu za každodenní práci. Vážím si toho, že naše dlouhodobá spolupráce s Canon nám umožňuje poskytovat resellerům ty nejkvalitnější služby, a oni se tak s nákupy produktů této značky obrací stále na nás – děkujeme! Jirkovi děkuji za dosavadní skvělou práci a věřím, že Lukáš bude ve spolupráci pokračovat stejně dobře.“.

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

 

TZ

Zdroj: RESELLER CHANNEL NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS