Přeskočit na obsah

ATC opět získalo prestižní ocenění Honeywell

Společnost AT Computers byla oceněna jako nejlepší lokální distributor Honeywell Productivity Solutions and Services v regionu celé Evropy za rok 2023.

Oproti minulému roku, kdy ATC převzalo stejné ocenění za Central Eastern Europe, se letos posunulo ještě výše a cena platí za celý evropský region. Vyhlášení proběhlo v rámci akce Honeywell Sales & Partner Kickoff „ELEVATE 2024“ v Paříži ve dnech od 5. do 7. března. Cenu předal Horst Mollik (VP & GM Europe), Bartlomiej Krajewski (Territory Director EEM), Kai Thao (Distribution Sales Director Europe) a Alex Pascu (Distribution Manager Eastern Europe) do rukou Marka Tvarůžky, který je produktovým managerem značky Honeywell v ATC.

Martin Harazím, ředitel nákupu ATC, k ocenění dodal: „Jsme nadšení, že jsme i letos mohli převzít tuto krásnou cenu, která je důkazem skvělé spolupráce ATC a Honeywellu, i kvalitní práce všech v ATC. Děkujeme také našim věrným resellerům, kteří si chodí pro oblíbené terminály, čtečky a další špičkové produkty Honeywell, stejně jako pro předprodejní i poprodejní podporu a rady právě k nám.“

Za Honeywell se k ocenění vyjádřil Marek Holešovský, Territory Business Lead Czech Republic & Slovakia: „ATC bezpochyby potvrdilo svou významnou pozici na trhu distribuce – jsou pro nás zásadním partnerem v regionu celé Evropy! Je skvělé sledovat, jak se naše spolupráce stále posouvá kupředu, a věřím, že další úspěšné roky máme před sebou.“.

ATC má produkty Honeywell v nabídce už od roku 2008, a to kompletní portfolio mobilních terminálů, čteček a tiskáren štítků – má je na starosti právě Marek Tvarůžka (tvaruzka@atcomp.cz).

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Zdroj: RESELLER CHANNEL NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS