Přeskočit na obsah

Baterie a akumulátory od Verbatim

Baterie Verbatim

Ať už jde o dálkový ovladač k televizi, monitoru, herní židli nebo ovladač ke konzoli, vždy budete potřebovat v určité chvíli nějaké baterie. Zvolit můžete jednorázové nebo budete citlivější k životnímu prostředí a zvolíte nabíjecí. Budou Vánoce a tak vám dáme tip, abyste v době, kdy budete kupovat vašim blízkým dárek pod stromeček, ke kterému budete potřebovat baterie, měli ve výběru jasno.

Kvalitní baterie jsou velmi důležité, a pokud jste se setkali s bateriemi koupenými narychlo ve večerce a pak byli zklamáni jejich výdrží, tak mi rozumíte. Já si naposled narychlo takové koupil do mého holícího strojku a málem jsem měl oholenou pouze půlku tváře. Proto vám představíme baterie od výrobce ověřeného na celosvětovém trhu a tím je společnost VERBATIM.

Začneme těmi nejmenšími v nabídce a to jsou knoflíkové lithiové baterie. Ty dokáží napájet celou řadu malých přenosných elektronických zařízení, včetně 3D brýlí, dálkových ovladačů a vybavení pro fotoaparáty. Řada zahrnuje následující modely: CR2450, CR2430, CR2032, CR2025 a CR2016 v balení po 4 kusech.

Další na řadě jsou baterie AAA, které jsou nejmenším modelem v řadě klasických baterií. Jsou určeny pro použití do zařízení, jako jsou MP3 přehrávače, fotoaparáty a hračky, které vyžadují stálý vysoký výkon po dlouhou dobu. Zvládnou provoz od -18 °C do 50 °C. Balení je od 4 do 24 kusů.

Následujícím modelem jsou klasické “tužkovky” neboli AA baterie, které jsou nejoblíbenějším modelem. V balení od 4 do 24ks.

Dalšími typy jsou “buřty” neboli alkalické baterie C a D. Jsou určeny pro použití v zařízeních, jako jsou kapesní svítilny a rádia. Jsou v balení po 2.

Verbatim logoVerbatim dále nabízí 9V baterii určenou zejména pro použití v domácích hlásičích kouře apod. V baleni po 1ks.

Pokud nechcete kupovat baterie pořád dokola, můžete si pořídit prémiové NiMH dobíjecí akumulátory AA HR6 nebo AAA HR03, které vydrží až 5× déle než alkalické baterie a udrží nabití (až 80 %) po dobu až jednoho roku. Nabíjecí baterie jsou šetrné k životnímu prostředí. Jedna baterie NiMH vydrží stejně dlouho jako 500 – 1 000 alkalických baterií, což znamená méně odpadu. Baterie jsou v balení po 4ks.

Pokud na tyto baterie narazíte v obchodě, určitě po nich sáhněte a chybu zcela jistě neuděláte. V každém případě je budeme mít v našem showroomu v GAMERS GENERATION.

Hezké a nabité Vánoce vám přeje redakce.

Ubisoft Forward se blíží

Kromě teplého počasí se léto vyznačuje také konferencemi vydavatelů her. Ubisoft nám brzy ukáže své připravované hry. Ubisoft Forward přichází Podle traileru, který si můžete

Číst dále »
Generated by Feedzy