Search
Close this search box.

Bezpečný chytrý telefon 5G pro digitalizaci v nebezpečných oblastech

Společnost Pepperl+Fuchs představuje jiskrově bezpečný chytrý telefon Smart-Ex 03 s rozhraními 5G a Wi-Fi 6, který byl vyvinut výhradně v Evropě. Šestipalcové zařízení kombinuje veškeré odborné znalosti a know-how firmy ECOM Instruments, dceřiné společnosti firmy Pepperl+Fuchs, která je průkopníkem v oblasti jiskrově bezpečných mobilních zařízení, a firmy Aava Mobile, taktéž dceřiné společnosti firmy Pepperl+Fuchs, která je odborníkem na průmyslové tablety a bezdrátovou komunikační techniku.

Chytrý telefon s nejmodernějším operačním systémem Android 13 splňuje nejnovější technické normy: dokáže komunikovat v sítích 5G a Wi-Fi 6 a je připraven na použití eSIM. Je proto ideálně vybaven pro flexibilní celosvětové použití ve veřejných a soukromých sítích poskytovatelů mobilních sítí nebo průmyslových firem. Díky rychlému a bezpečnému přenosu velkého množství dat mohou uživatelé využívat nejmodernější funkce pro komunikaci a spolupráci, jako je vzdálená podpora, videokonference nebo push-to-talk.

Smart-Ex 03 je určen pro širokou škálu úloh, jako jsou komunikace, digitální pracovní postupy a řízení výrobních objednávek, provozní bezpečnost, skenování, správa výrobních prostředků, prediktivní údržba, úlohy rozšířené reality nebo integrace IoT. Zaměstnanci v celém výrobním řetězci v procesním průmyslu, vodíkové energetice nebo při výrobě baterií tak mohou těžit z digitalizace dovedené až do nebezpečných oblastí

Díky rozhraní 5G má Smart-Ex 03 vynikající konektivitu. Standard 5G umožňuje bezpečný přenos dat s rychlostí až 10 Gb/s s latencí menší než 5 ms.

TZ

Zdroj: RESELLER CHANNEL NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS