Search
Close this search box.

Binance Labs vybrala projekty do inkubačního programu. Další se mohou přihlásit

Binance Labs, odnož rizikového kapitálu a akcelerátor společnosti Binance, ohlásil jména 12 nových projektů, které byly vybrány do aktuálního kola Binance Labs Incubation programu.

Vybrané projekty z oblastí DeFi, infrastruktury a aplikační vrstvy se zapojí do komplexního dvouměsíčního vzdělávacího programu, který je navržen tak, aby poskytoval zakladatelům osobní mentorství, technickou i finanční podporu. Binance Labs v aktuální sezoně vybralo celkem 12 týmů, které prošli důkladným náročným výběrovým procesem. Nyní je čeká dvouměsíční vzdělávací program.

Společnost Binance Labs byla vytvořena s cílem investovat do nejlepších startupů v kryptografickém průmyslu. Inovační program Binance Labs byl zahájen v roce 2018 a v průběhu let pomohl již mnoha startupům realizovat jejich plány. V rámci inkubačního programu Binance například dozrály hardwarová peněženka SafePal, protokol Injective, Akio Labs a mnoho dalších.

„Naším posláním v Binance Labs je vyhledávat a podporovat zakladatele v rané fázi vývoje, kteří prokázali schopnost vytvářet inovativní technologická řešení, a tím pozitivně ovlivňovat širší ekosystém Web3. Prostřednictvím našeho inkubačního programu využíváme zdroje celého našeho ekosystému k poskytování poradenské podpory, což zakladatelům projektů v rané fázi umožňuje růst společně s námi,” poznamenala Yi He, spoluzakladatelka společnosti Binance a vedoucí Binance Labs.

V segmentu blockchainové infrastruktury byly do aktuální sezony programu vybrany společnosti Vistara a UXUY. Za zmínku stojí, že Vistara je framework pro nasazení rollupu na jedno kliknutí zaměřený a navrhování škálovatelné infrastruktury v různých prostředích. UXUY je naproti tomu nejlépe popsatelná jako „multi-chain” platforma založená na technologiích peněženek MPC a AA.

V segmentu DeFi vybrala Binance Labs společnosti BBOX, Derivio, Ethena a Shogun. Mezi zástupci umělé inteligence (AI) se budou programu účastnit společnosti MyShell, NFPrompt a QnA3. V sektorech SocialFi a GamiFi vybraly Binance Labs společnosti Cellula, Crypto Café a MetaCene.

Binance Labs pokračuje v průběžné recenzi přihlášek a bude přijímat projekty do dalšího kola inkubace.

TZ

Zdroj: ICT NETWORK NEWS