Přeskočit na obsah

Blade Runner 2033: Labyrinth se představuje

Annapurna Interactive představila svou první interně vyvíjenou hru, Blade Runner 2033: Labyrinth. Tato hra se odehrává ve světě filmové série Blade Runner a její události následují po události zvané Blackout.

Blade Runner 2033: Labyrinth se představuje

Annapurna Interactive odhalila svou první hru vyvíjenou interně – Blade Runner 2033: Labyrinth. Tato hra se odehrává ve světě filmové série Blade Runner a jak název napovídá, děj se umisťuje do roku 2033, mezi původní film a jeho pokračování, Blade Runner 2049. Hra se odehrává v dystopickém Los Angeles, podobně jako její filmové předchůdce.

Události hry následují po události zvané Blackout. Vývoj hry Blade Runner 2033: Labyrinth vede Chelsea Hash, která dříve působila jako režisérka hry Solar Ash a technická vedoucí uměleckého týmu na hře What Remains of Edith Finch.

Annapurna Interactive uvedla, že Blade Runner 2033: Labyrinth je první novou hrou Blade Runner pro konzole a PC ve vývoji po 25 letech. Hra by měla být v budoucnu vydána na konzole a PC, ale zatím nebylo oznámeno, kdy to bude. Vývojáři však slíbili, že brzy sdělí více podrobností o hře.

Obrázek: steam.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS

Efektivní nemocnice 2024

19. ročník odborné konference „Efektivní nemocnice 2024 – Strategie zdravotních pojišťoven a nemocnic“, se uskuteční ve dnech 26. – 27.11.2024 v hotelu Clarion Congress v Praze

Číst dále »