Přeskočit na obsah

Blickfeld představuje chytré zařízení 3D LiDAR Qb2

Blickfeld, mnichovský výrobce senzorových řešení LiDAR vytvářející hardware a software, zahajuje dodávky svého zařízení Qb2 zákazníkům a partnerům po oznámení konceptu na CES 2022.

Qb2 je založen na proprietární softwarově definované technologii LiDAR společnosti Blickfeld, umožňuje zachycování a zpracování dat na jediném zařízení, odstraňuje potřebu dalších počítačů a přináší rychlejší přehled, vylepšené doby odezvy a lepší dostupnost šířky pásma prostřednictvím edge computingu.

Společnosti těží z vysokého nárůstu efektivity prostřednictvím obohacených a použitelných 3D dat v reálném čase, například v oblastech sledování objemu hromadných materiálů, analýzy davu a chytré infrastruktury, které se automaticky vkládají do jejich IT systémů, jako je ERP nebo cloud. Kromě toho jsou náklady na instalaci a údržbu a úsilí udržovány na nízké úrovni díky připojení Wi-Fi na zařízení. Qb2 nabízí vylepšené funkce a výkonnostní parametry, jako je vylepšené adaptabilní zorné pole (FoV), rozsah detekce a vzor skenování, plus vyšší rozlišení, přesnost a krytí IP67.

Pomocí softwaru Percept společnosti Blickfeld řeší Smart LiDAR složité výzvy v různých aplikacích. Pro ty, kteří chtějí získat data z monitorování objemu, například z těžebního, zemědělského nebo stavebního průmyslu, Qb2 umožňuje na vyžádání, vzdálené a přesné monitorování a správu zásob na více místech a také optimalizaci a digitalizaci hodnotového řetězce. Tam, kde Blickfeld’s LiDAR Cube 1 již změnil procesy monitorování zásob pro společnosti, Qb2 s vlastní softwarovou technologií LiDAR definovanou v pevné fázi poskytne společnostem ještě výkonnější, všestrannější a nákladově efektivnější řešení.

Zdroj: iotglobalnetwork.com

Zdroj: IOT NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS

Generated by Feedzy