Search
Close this search box.

Blizzard láká na svoji konferenci BlizzCon

BlizzCon, oblíbená konference společnosti Blizzard, se vrací do Anaheimu v Kalifornii tento listopad.

Blizzard láká na BlizzCon

BlizzCon 2023 se uskuteční 3. a 4. listopadu v prestižním Anaheim Convention Center, přičemž lístky budou dostupné k nákupu od 8. července. Další vlna vstupenek pak dorazí na trh 22. července. Cena vstupenky pro širokou veřejnost činí 299 amerických dolarů a kromě přístupu na živé akce zahrnuje také in-game bonusy, oficiální BlizzCon batoh a přednostní přístup do obchodu BlizzCon.

Navíc, za cenu 799 dolarů si mohou zájemci o událost moci pořídit Portal Pass, který přináší všechny benefity základní vstupenky, plus samostatnou registraci a bezpečnostní zónu, exkluzivní přístup do Portal Pass lounge (která nabízí soukromé stánky, prohlížecí salónky, herní zážitky a další) a možnost vstupu do konferenčního centra dříve než ostatní.

BlizzCon 2023 má ambici přivést návštěvníky do světa Warcraftu, Diabla a Overwatchu, a to prostřednictvím poutavých instalací, uměleckých děl a novinek o budoucím vývoji těchto her. Veškerý obsah z hlavního pódia BlizzConu bude zdarma k dispozici skrze livestreaming.

Obrázek: unsplash.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS