Search
Close this search box.

Bybit potvrzuje plné krytí aktiv v auditu důkazu o rezervách

Společnost Bybit, třetí největší kryptoburza na světě dle objemu, znovu prokázala své zaměření na transparentnost a bezpečnost rozšířením svého auditu důkazu o rezervách (proof-of-reserves, PoR) na celkem 32 předních kryptoměn.

Náročný audit potvrzuje, že všechna aktiva jsou v rozmezí 100-124 % plně kryta pečlivě spravovanými peněženkami společnosti Bybit.

Audit důkazu o rezervách, který poskytuje ujištění, že aktiva zákazníků jsou komplexně zálohována a zabezpečena, rozšířila společnost Bybit v reakci na rostoucí poptávku po transparentnosti v odvětví kryptoměn. Nejnovější audit potvrzuje, že každá z 32 zkoumaných kryptoměn je plně zajištěna, přičemž rezervy dosahují 100-124 % aktiv držených ve víceúrovňovém systému peněženek společnosti Bybit.

Důraz společnosti Bybit na transparentnost potvrzují také její vynikající ratingy, včetně perfektního výsledku 10/10 v hodnocení důvěryhodnosti CoinGecko a hodnocení „AA” ve zprávě CCData Crypto Exchange Benchmark Report 2023. Tyto úspěchy podtrhují prvenství burzy na poli správné praxe v oboru.

„Naše proaktivní pojetí transparentnosti s pravidelnými audity důkazu o rezervách je odrazem našeho základního přesvědčení o důvěře založené na prověřování,” uvedl spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Bybit Ben Zhou. „V tak dynamickém prostředí, jakým je svět krypta, jsou důkazy o rezervách zásadní. Našim uživatelům dodávají jistotu díky vědomí, že jejich investice jsou v bezpečí a spravované s maximální integritou.”

Vlastní systém peněženek společnosti Bybit využívá studené, teplé a horké (cold, warm, hot) peněženky, které zajišťují optimální zabezpečení a rychlý přístup k finančním prostředkům v případě potřeby. Ve spolupráci s předními externími správci Fireblocks a Copper tak poskytuje burza Bybit bezpečnost, která je nezbytným předpokladem pro její setrvání na špičce trhu s kryptoměnami.

TZ

Zdroj: ICT NETWORK NEWS