Search
Close this search box.

Bybit zpřístupňuje trhy s kryptoměnami spuštěním specializovaného programu pro makléře

Bybit, třetí nejnavštěvovanější burza kryptoměn na světě, s potěšením oznamuje spuštění svého specializovaného programu pro makléře a zve k účasti white label burzy, platformy pro správu aktiv, obchodní terminály, obchodní platformy, agregátory strategií i obchodní firmy, které se chtějí ponořit do světa kryptoměn.

Řešení Bybit Exchange Broker Program poskytuje makléřům komplexní sadu funkcí, které zajišťují provozní nezávislost a flexibilitu. Makléři získají přístup k nástrojům pro správu uživatelů, flexibilním provizním modelům a dalším funkcím.

Výhody a přínosy řešení Bybit Exchange Broker Program zahrnují:

1. Plný přístup k nejrůznějším produktům společnosti Bybit, jako jsou spotové operace, marže, deriváty a další;

2. Pokročilé funkce peněženky pro bezproblémové vklady, převody a výsadkové akce;

3. Přizpůsobitelné rozhraní API s vysokými limity sazeb pro obchodování na míru;

4. Připravované funkce API, jako je Copy Trading, Convert a Staking, které přinesou nové příležitosti.

Kromě těchto výhod poskytuje Bybit makléřům také skvělou likviditu, autonomní správu uživatelů a přizpůsobenou strukturu příjmů. Program pro makléře nabízí propracovanou strukturu účtu zahrnující opatření na ochranu osobních údajů a účinný dohled. Obsahuje také základní marketingové nástroje a průběžnou podporu pro získávání a udržení klientů.

“Když spolupracujeme a společně se zlepšujeme, můžeme být našemu oboru užitečnější,” říká Ben Zhou, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Bybit. “Společnost Bybit se snaží podporovat spolupráci a inovace na trhu s kryptoměnami a spuštění programu pro makléře je důkazem tohoto závazku.”

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit je burza kryptoměn založená v roce 2018, která nabízí profesionální platformu pro obchodníky s kryptoměnami s ultrarychlým párovacím systémem, skvělým zákaznickým servisem a vícejazyčnou komunitní podporou. Společnost Bybit je hrdým partnerem úřadujících mistrů Formule 1 mezi konstruktéry a jezdci, týmu Oracle Red Bull Racing, esportových týmů Astralis, Alliance, Made in Brazil (MIBR) a Oracle Red Bull Racing Esports.

TZ

Zdroj: ICT NETWORK NEWS