Přeskočit na obsah

Byli jste na FOR GAMES 2021? Pokud ne tak to jste udělali velkou chybu.

Novinky z oblasti gamingu prezentovala celá řada partnerů, i když jich bylo letos méně hlavně kvůli vládním restrikcím a obavám. Nicméně tradičně zde byla spousta influencerů, cosplayerů a i tak zde bylo na co koukat a hlavně možnost si zahrát na nových herních technologiích aktuálně nejhranější hry. GAMERS GENERATION CLUB, který byl i mediálním partnerem celého herního veletrhu zde poprvé představil například novinky herních příslušenství a herních disků pro konzole i pro PC od společnosti SUREFIRE. Připraven zde byl také herní koutek s XBOX konzolí jako chill-out zóna, kde se střídalo stále mnoho hráčů.

Perlou tohoto stánku byla herní bestie X-DIABLO DOUBLE od AT Computers. Jelikož výkon tohoto herního počítače byl jednoznačně největší z celé herní zóny a byl tak neustále obsazen a testován více než tisícovkou hráčů v průběhu celého veletrhu. Video z testování tohoto počítače naleznete zde. Na dvou herních stolech od GENESIS byly k X-DIABLO DOUBLE připojeny nové herní monitory od AOC, herní křesla od GENESIS a skvělý bezdrátový reproduktor SONY SRS-XG500 dokreslovaly celkovou herní i hudební pohodovou atmosféru na stánku GG CLUBU.

GAMERS GENERATION CLUB připravil pro návštěvníky možnost zúčastnit se soutěže, aby si hráči a návštěvníci mohli zahrát o věcné ceny za více než 20.000 korun od partnerů ASUS ROG, GENESIS, SUREFIRE, VERBATIM a TRUST. Celkem si herní technologie, produkty a herní pohodlí na stánku GAMERS GENERATIONG CLUBU vyzkoušelo a užilo více než 1500 účastníků FOR GAMES 2021. A všichni, kteří si užili pohodu na stánku až do posledních chvil před zavřením veletrhu, se již těší, jaké novinky jim představíme v roce 2022.

Petr Smolník

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS

Generated by Feedzy