Search
Close this search box.

Capcom ukazuje postavy Street Fighter 6

Street Fighter je legendární série bojových her, která se v posledních letech zaměřuje na vydávání her s dlouhodobou podporou a pravidelnými aktualizacemi. Nyní byl zveřejněn seznam postav v nadcházejících updatech.

Street Fighter 6 se představuje

Street Fighter 6, očekávaný přírůstek v legendární sérii bojových her, plánuje přinést fanouškům nové postavy během prvního roku od spuštění hry. Capcom nedávno oznámil, že jako první DLC v roce 2024 budou k dispozici čtyři nové postavy včetně Rashida, AKI, Eda a Akumy.

Rashid, oblíbený bojovník z Street Fighter V, se připojí ke hře v létě 2023. Jeho unikátní styl boje a schopnosti si získaly velkou oblibu u hráčů. AKI je zcela novou postavou, která dorazí na podzim 2023. Capcom zatím nevypustil mnoho informací o této postavě, takže se můžeme těšit na překvapení.

Další postavou, která dorazí na začátku roku 2024, bude Ed, který se poprvé objevil ve Street Fighter IV, ale následně se objevil i ve Street Fighter V. Tato postava se vyznačuje rychlými pohyby a útoky, které mohou soupeře překvapit.

Poslední postavou, která se objeví během Year 1, je Akuma. Tento velký démon se poprvé objevil v Super Street Fighter II Turbo a je jedním z nejobávanějších bojovníků v sérii Street Fighter. Akuma se připojí k hře na jaře 2024 a přinese hráčům svůj charakteristický styl boje.

Capcom slibuje, že Street Fighter 6 bude neustále vylepšován a rozšiřován o další obsah. Díky tomu budou mít fanoušci mnoho hodin zábavy v této nejnovější hře v sérii Street Fighter.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS