Přeskočit na obsah

Cashback a krypto: Každoměsíční zlatý důl od společnosti Bybit

Bybit, jedna ze tří největších kryptoburz na světě podle objemu, představuje novinku – březnový Fiat Cashback Splash pro čerstvé i zkušené uživatele, kteří vkládají fiat.

Nejnovější akce potěší nové i známé tváře v kruzích Bybit. „Fiat Cashback Splash” je součástí plánu společnosti Bybit stát se světovou kryptoarchou (Crypto Ark), která stojí v čele cesty k novému finančnímu systému a nabízí každému přímou šanci se zapojit. Se společností Bybit, jako svým spolehlivým partnerem, se dokáže ve světě krypta pohybovat skutečně každý uživatel kryptoměn – včetně nováčků.

„Svým uživatelům se vždy snažíme nabídnout něco navíc. Takovým krokem pro zpříjemnění jejich cesty je i naše poslední novinka Fiat Cashback Splash,” říká spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Bybit Ben Zhou. „Prostřednictvím akce Fiat Cashback Splash chceme poděkovat našim starým i novým příznivcům za jejich důvěru a podporu.”

Program, který poběží vždy první týden v každém měsíci, odmění každého z 20 milionů uživatelů burzy Bybit za fiat vklady. Nováčci, kteří vloží prostřednictvím fiat nebo nákupu na jedno kliknutí částku 100 dolarů, získají až 10 dolarů zpět na poplatcích. Stávající uživatelé získají pět dolarů při vkladu 500 a více.

Pro těžké váhy, které vloží více než 5 000 dolarů, přihodí Bybit 30 dolarový kupón Buy Crypto Coupon pro rozšíření investičních obzorů.

TZ

Zdroj: ICT NETWORK NEWS