Search
Close this search box.

CEO Warner Bros. Discovery označil vydání Suicide Squad: Kill The Justice League za zklamání

David Zaslav, generální ředitel Warner Bros. Discovery, vyjádřil nespokojenost s výsledky hry Suicide Squad: Kill The Justice League. Společnost zaznamenala výrazný pokles příjmů z herního sektoru ve srovnání s minulým rokem.

Problematický Suicide Squad

Generální ředitel Warner Bros. Discovery, David Zaslav, během hovoru o finančních výsledcích za první čtvrtletí označil vydání hry Suicide Squad: Kill The Justice League za zklamání. Podle Zaslava došlo k výraznému poklesu příjmů z herního sektoru, což naznačuje, že hra nedosáhla očekávaných výsledků. Pokles je v kontrastu s loňským rokem, kdy společnost zaznamenala úspěch s hrou Hogwarts Legacy, která se stala nejprodávanější hrou roku 2023.

Hra Suicide Squad: Kill The Justice League, vyvinutá studiem Rocksteady Studios, známým díky sérii Batman: Arkham, nedokázala naplnit očekávání kritiků ani hráčů. Ve srovnání s fenomenálním úspěchem Hogwarts Legacy byla Suicide Squad přijata velmi chladně. Finanční ředitel Warner Bros. Discovery, Gunnar Wiedenfels, uvedl, že meziroční pokles o více než 400 milionů dolarů v prvním čtvrtletí byl způsoben nejen silnou konkurencí, ale i neuspokojivým vydáním Suicide Squad.

Finanční propad vyvolává obavy o budoucnost studia Rocksteady, zejména vzhledem k současné situaci v herním průmyslu, kde dochází k častým uzavíráním studií a propouštění zaměstnanců.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation 

Zdroj: ICT NETWORK NEWS