Search
Close this search box.

Cities: Skylines 2 nově představuje počasí, roční období a přírodní katastrofy

Nové video z Cities: Skylines 2 odhaluje fascinující detaily o klimatu, ročních obdobích a přírodních katastrofách v očekávaném městském simulátoru.

Cities Skylines 2 na novém videu

Cities: Skylines 2 přináší revoluční klimatický systém, který dokonale simuluje skutečné počasí a dynamicky mění roční období. Každá mapa v hře je jedinečná, s klimatem založeným na zeměpisné šířce a délce. Toto detailní zpracování klimatu ovlivňuje délku dne, množství slunečního svitu a dokonce i chování obyvatel města.

Hra nabízí tři hlavní klimatické typy: mírné, kontinentální a polární. Mírné mapy nabízejí výrazné sezónní změny s širokým rozsahem teplot. Kontinentální mapy se pyšní významnými ročními teplotními rozdíly, zatímco polární mapy představují krátká a chladná léta a dlouhé, mrazivé zimy. Tyto klimatické zóny nejenže ovlivňují vizuální zážitek, ale také chování obyvatel a dynamiku města. Počasí v Cities: Skylines 2 je úzce propojeno s klimatickou funkcí, což přináší novou hloubku strategie a plánování.

Kromě toho hra představuje řadu přírodních katastrof, od lesních požárů až po ničivá tornáda. Tyto katastrofy přinášejí nové výzvy a strategie pro hráče. Lesní požáry jsou pravděpodobnější v suchém počasí, zatímco kroupy se objevují, když je počasí chladné, ale ne mrazivé.

Hra vychází již 24. října na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Obrázek: paradoxinteractive.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS