Search
Close this search box.

Corsair 9000D je bestiální case

Nová Corsair 9000D Airflow, představený na veletrhu Computex 2024, je monstrózní skříň Super Tower, která může podporovat až dva systémy a více než 20 ventilátorů

Corsair 9000D je monstrózní a je opravdu těžké ji přehlédnout. Už jste možná jednou nebo dvakrát měli velké PC šasi a pokud jste byli na Computexu 2024, pravděpodobně jste na výstavní ploše prošli kolem desítek nebo stovek velkých šasi. Jako nástupce modelu 1000D je nová Corsair něčím jiným. Bestií, která dostojí své velikosti kvalitou zpracování, funkcemi a designovými prvky a stává se tak skutečným unikátem.

Corsair 9000D Airflow podporuje dva počítače. Herní sestavu plné velikosti a druhou sestavu mini-ITX, kterou lze použít pro streamování. Tím to ale nekončí, protože je zde prostor pro téměř tucet SSD, 21 (ano, jednadvacet) 120mm ventilátorů a dostatek místa pro dva 480mm radiátory nebo pět 360mm radiátorů.

Na veletrhu Computex 2024 společnost Corsair vystavila plně vybavený model 9000D s úžasným vodním chlazením s několika trubkami a potrubím úhledně skrytými podél kabelů. Skříň podporuje nejnovější základní desky BTF od společnosti ASUS a dalších výrobců.

2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 4 x USB 3.2 Gen-1 Type-A, konektor pro sluchátka a konektor pro mikrofon mají vlastní rozbočovač USB, který se připojuje k základní desce a je vybaven vestavěným DAC.

Zdroj: tweaktown.com

Obrázek: Corsair

Zdroj: KANKRY