Search
Close this search box.

Dogecoin a memecoiny Solana dominují v roce 2024 kryptotrhu

Výzkum společnosti Galaxy Digital ukazuje, že Solana se v roce 2024 stala předním blockchainem pro memecoiny, který se vyznačuje prudkým nárůstem spouštění tokenů a objemů swapů. Zavedení $BONK a jeho integrace do ekosystému Solana ilustruje, jak mohou memecoiny podpořit likviditu a výrazně podpořit přijetí blockchainu.

Úspěch na trhu s memecoiny je silně spojen se zapojením komunity. Příklad Floki, označeného jako „lidová kryptoměna“, tento bod podtrhuje. Floki podporuje užitkové projekty a NFT a zároveň se integruje s metaverzem Valhalla a dosahuje tržní kapitalizace přesahující 2,5 miliardy dolarů. To zdůrazňuje, že aktivní účast komunity se často promítá do skutečné hodnoty a výkonnosti trhu.

Výzkum společnosti Galaxy Digital nabízí hluboké pochopení fenoménu memecoinů. I když jsou memecoiny svou povahou spekulativní, mohou katalyzovat významné přijetí blockchainu a kulturní dopad. Investorům se doporučuje, aby při hodnocení memecoinů zvážili faktory, jako je užitečnost, podpora komunity a vývojové týmy, protože tyto prvky jsou klíčové pro dlouhodobou udržitelnost a vytváření hodnoty v rámci krypto ekosystému.

Zdroj: coinotag.com

Zdroj: CRYPTO WORLD NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS