Search
Close this search box.

Efektivní nemocnice 2024

19. ročník odborné konference „Efektivní nemocnice 2024 – Strategie zdravotních pojišťoven a nemocnic“, se uskuteční ve dnech 26. – 27.11.2024 v hotelu Clarion Congress v Praze – Vysočanech. 

Novinka: Svou záštitu nad odbornou konferenci aktuálně potvrdila ministryně zdravotnictví Slovenské republiky JUDr. Zuzana Dolinková, místopředseda vlády a ministr práce a sociálních věcí České republiky Ing. Marian Jurečka a také ministr průmyslu a obchodu České republiky Ing. Josef Síkela.

Registrovat se můžete již nyní prostřednictvím registračního formuláře

Hlavními tématy odborné konference jsou:

Jakými reálnými způsoby je možné zajistit stabilitu českého zdravotnictví?
Jaké jsou plány na zajištění personální stability českého zdravotnictví (nedostatek personálu, stanovení prioritních lůžkových oborů s akutní péčí a jejich další rozvoj a řízená eliminace neperspektivních oborů, pohotovostní služby, digitalizace zdravotní péče)?
Jaká je skutečná potřeba obyvatelstva na české zdravotnictví x jaká je jeho potenciální kapacita?
Jaké je optimální nastavení spolupráce ministerstva, zdravotních pojišťoven, pacientských organizací a poskytovatelů?
Měla by se změnit úloha zdravotních pojišťoven?
Mají zdravotní pojišťovny optimálně nastavené preventivní programy?

AKTUÁLNÍ PROGRAM: Informace o přednášejících, poskytnutých záštitách a také aktuální program odborné konference Efektivní nemocnice 2024 naleznete zde

Tato akce je primárně zaměřena na 146 nemocnic s akutními lůžky (fakultní, krajské a městské, soukromé řetězce). Mezi účastníky jsou zřizovatelé, ředitelé a řídící pracovníci zdravotních pojišťoven a nemocnic, představitelé krajů a krajských úřadů a dodavatelé do nemocnic (v roce 2023 se osobně odborné konference zúčastnilo více než 1000 osob).

Zdroj: B2B NETWORK NEWS