Přeskočit na obsah

EHang vytvoří demonstrační oblast městských leteckých aplikací v Qingdao

Společnost pro autonomní letouny (AAV) EHang spolupracuje s Qingdao West Coast New Area v Číně na vytvoření demonstrační oblasti aplikací městské letecké mobility (UAM).

Společnost v této oblasti také zřídí regionální ředitelství pro severovýchodní Asii a národní hasičské centrum.

Chytrá řešení městské letecké mobility

Qingdao West Coast New Area je jednou z nových čínských národních oblastí v provincii Shandong. Usnadní místním vládám aplikace celé řady produktů EHang a zároveň poskytne podporu místním obchodním operacím společnosti, prodeji a službám, výrobě a výstavbě infrastruktury.

„EHang je globálním lídrem v sektoru eVTOL [elektrický vertikální vzlet a přistání], od hardwaru po software. Její produkty AAV a provoz vozového parku jsou plně v souladu s vývojovými požadavky Qingdao na chytrá, ekologická a vysoce efektivní řešení UAM,“ řekl Guilong Shi, zástupce ředitele správního výboru Qingdao West Coast New Area.

“Věříme, že to bude oboustranně výhodná spolupráce s naším společným úsilím o rozvoj špičkových průmyslových a leteckých sektorů v Qingdao a vytvoření prospěšného průmyslového ekosystému UAM.”

V rámci tohoto partnerství investuje Qingdao West Coast New Area do společnosti zpočátku celkem 10 000 000 USD prostřednictvím nově vydaných kmenových akcií společnosti třídy A.

Očekává se, že investice bude uzavřena v prvním čtvrtletí roku 2023, s výhradou přijetí určitých regulačních schválení a povolení týkajících se investic v Číně a dalších obvyklých podmínek uzavření.

Xin Fang, provozní ředitel společnosti EHang, dodal: „Toto strategické investiční a obchodní partnerství je významným milníkem pro dlouhodobý růst společnosti EHang.”

„S větším financováním a silnou poptávkou po produktech na místním trhu v Qingdao, která podle odhadů dosáhne úrovně 100 milionů RMB za dva roky, EHang očekává, že urychlí rozvoj odvětví AAV v Qingdao prostřednictvím nového leteckého podnikání a ekonomiky v nízkých nadmořských výškách.”

„Věříme, že naše spolupráce posouvá Qingdao k tomu, aby se stalo světovou, inovativní oblastí demonstrací aplikací UAM s komplexními průmyslovými řetězci AAV a obchodními operacemi.“

Zdroj: smartcitiesworld.net

Zdroj: IOT NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS

Generated by Feedzy