Přeskočit na obsah

Final Fantasy XVI obdrží PC verzi

Ačkoliv Final Fantasy XVI vyšlo na konzoli PlayStation 5 již 22. června 2023, pomalu se však začíná pracovat i na PC verzi, která pravděpodobně přinese nový obsah v podobě grafických vylepšení.

Final Fantasy XVI a nová rozšíření s novou platformou

Kromě toho, že se hra objeví na více platformách, je potvrzeno, že vyjdou nejméně dvě placená příběhová rozšíření. Tato rozšíření by měla být k dispozici přibližně v době oficiálního uvedení hry na PC. Japonský gigant Sony si na hru vyhradila půlroční exkluzivitu, což znamená, že na jiných platformách se jí dočkáme nejdříve na začátku příštího roku. To by mohlo znamenat, že fanoušci, kteří mají hru na jiných platformách, by se měli mít na pozoru.

Kromě těchto novinek se verze hry pro PlayStation 5 dočkala také bezplatné aktualizace, která přinesla především kosmetické změny. Tato aktualizace má zlepšit vizuální zážitek a přidat do hry nový nádech. Video s podrobnými informacemi o této nejnovější aktualizaci je k dispozici ve videu níže a pro fanoušky může být velmi poučné.

Obrázek: na.finalfantasyxvi.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS

Future Cyber Defence

Jako mediální partneři Vás zveme na panelovou diskusi Future Cyber Defence, která navazuje na konferenci SCADA SECURITY a předchází konferencím připravovaným na rok 2024. Jednotlivá

Číst dále »

Starfield obdržel novou aktualizaci

Nová aktualizace hry Starfield přináší řadu oprav a vylepšení, která se zaměřují na technické problémy a zlepšení hratelnosti. Starfield a aktualizace 1.7.33 Bethesda vydala novou aktualizaci

Číst dále »
Generated by Feedzy