Search
Close this search box.

Fortnite představuje novou událost The Big Bang

Epic Games přichází s novou vzrušující událostí pro Fortnite, nazvanou The Big Bang. Tato událost, která začne 2. prosince, představuje nový začátek pro Fortnite a uzavře aktuální sezónu OG.

Nová herní událost ve Fortnite

Sezóna OG nabídla týdenní aktualizace s předměty z různých sezón první kapitoly, což přineslo hráčům zábavný návrat do minulosti Fortnite. Tato sezóna však končí 2. prosince, kdy se rovněž uskuteční nová živá událost Fortnite, The Big Bang​​.

The Big Bang odstartuje v sobotu 2. prosince. Epic Games prohlašuje, že tato událost značí nový začátek pro Fortnite. Před začátkem události budou moci hráči vidět The Big Bang v sekci Battle Royale v Discover části Fortnite 30 minut před startem. To umožní hráčům připravit se, spojit se s přáteli a upravit si kosmetické předměty. Událost podporuje party až čtyř hráčů​​.

The Big Bang bude dostupný na všech platformách s nejnovější verzí Fortnite, včetně PlayStation 5, Xbox Series X/S, Switch a PC. Pokud nebudete během události u herního zařízení, můžete ji sledovat prostřednictvím cloudových herních služeb jako Xbox Cloud Gaming, Nvidia GeForce Now a Amazon Luna na počítači nebo mobilním zařízení​​.

✅ Unforgettable event
✅ Evolving all things as you know them
✅ Memorable reveal toward the end

December 2, 2023. 2pm ET. pic.twitter.com/xAhMKtmwiG

— Fortnite (@FortniteGame) November 21, 2023

Obrázek: epicgames.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS