Přeskočit na obsah

Genesis slaví 10 let a oznamuje rebranding značky

Při příležitosti 10. výročí značka Genesis odhalila svou novou vizuální identitu. Aktualizované logo je výsledkem dvouleté práce a konzultací s komunitou. Má dát návrhářům nové příležitosti a zdůraznit technologický charakter značky. Nové logo se brzy objeví na zařízeních.

Společnost Genesis byla založena v roce 2011 a slaví své výročí. Během posledního desetiletí Genesis rostl a rostl a snažil se co nejlépe reagovat na změny a vyvíjející se potřeby fanoušků. Právě oni budují komunitu a jsou nepostradatelným prvkem značky. Genesis se při pojmenování svých produktů inspiruje tabulkou periodických prvků (např. Holm, Radon, Xenon, Argon).

Před dvěma lety začal proces rebrandingu, jehož cílem bylo zachytit probíhající změny, předefinovat identitu značky a dát návrhářům nové příležitosti. Nešlo to bez zapojení komunity, která měla možnost vyjádřit své potřeby a očekávání v provedeném výzkumu.

Nyní značka Genesis hrdě představuje nové logo a výsledek práce komentuje Dominik Piętka, hlavní marketingový ředitel: „Je to pro nás skvělá událost. Jsem rád, že dnes dokončujeme tento projekt. Genesis je na trhu 10 let a máme za sebou mnoho úspěchů, které jsme společně vytvořili s naší komunitou – za což bych vám chtěl upřímně poděkovat. Značka Genesis prošla za desetiletí obrovskými změnami. Nyní jsme vytvořili identitu značky, která identifikuje, kdo jsme dnes a kým budeme v budoucnosti.“

K oslavě 10. výročí byla připravena speciální edice oblečení a limitovaná série produktů, které budou postupně odhaleny. Můžete také očekávat několik překvapení, protože značka Genesis bude debutovat v několika dalších produktových třídách.

Zbývající položky portfolia postupně projdou procesem rebrandingu.

Zdroj: RESELLER CHANNEL NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS