Přeskočit na obsah

Genesis Vanad 500

Místo na stole je jednou z nejcennějších komodit ve světě počítačových hráčů. Bývaly časy, kdy na stole byla jenom myš a klávesnice, k nim monitor a možná malé repráčky. Tyto doby už jsou dávno pryč a momentálně na stolech najdete také třeba velká sluchátka přes hlavu, mikrofony, streamdecky, reprosoustavy a další doplňky zdokonalující zážitek.

Každý způsob, jak ušetřit pár centimetrů je naprosto klíčový pro pohodlné fungování a pomoci v tomto ohledu může i 3v1 hub, bungee a stojan na sluchátka Vanad 500 od značky Genesis. Ten vám nabídne stojan na sluchátka, bungee pro myšku a ještě USB bungee v kompaktním provedení.

Hub Vanad 500 už na první pohled získá vaši pozornost svým moderním designem s jemným RGB podsvícením, které si můžete nastavit rovnou na sedm různých barev, takže vždy bude ladit se zbytkem vaší výbavy. O výbornou funkcionalitu se stará vysoce kvalitní elastické rameno, které dá vašemu kabelu od myši volnost, a přitom i dostatečnou podporu. Díky velkému rámu kolem bungee dokáže Vanad 500 fungovat zároveň jako stojan na sluchátka a tyto funkce může plnit prakticky kdekoliv bez připojení.

 

Pokud ovšem Vanad připojíte ke svému počítači prostřednictvím dodávaného metr a půl dlouhého kabelu, nabídne vám navíc ještě USB hub se dvěma USB-A porty. Ty nabízejí přenosovou rychlost až 480 Mb/s a nemusíte se tak bát, že by vás přenos přes ně nějak výrazně zdržoval. Vanad 500 funguje se systémy Windows 7 a novějšími, Linux a dokonce i s Androidem. Na konec také nesmíme zapomenout na bezpečnostní „pojistku“ v podobě gumového povrchu čtyř nožiček, která zaručí, že vám nebude toto multifukční zařízení cestovat po stole. Bude tak ideálním parťákem do každého herního koutku na jakémkoliv povrchu.

Martin Havel

 

Zdroj: RESELLER CHANNEL NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS