Search
Close this search box.

Ghost of Tsushima skutečně dorazí na PC ve verzi Director’s Cut

Ghost of Tsushima míří na PC ve verzi Director’s Cut, která přináší specifická vylepšení pro PC, včetně odemčených snímkových frekvencí a podpory ultra-širokých monitorů.

Ghost of Tsushima na PC

Fanoušci a noví hráči se mohou těšit na příchod hry Ghost of Tsushima na PC. Akční adventura, původně vydaná pro PlayStation, bude dostupná na platformách Steam a Epic Games Store od 16. května letošního roku ve verzi Director’s Cut. Tato verze zahrnuje celou hru, rozšíření příběhu Iki Island a režim kooperativního multiplayeru Legends.

V rámci optimalizace pro PC uvedl vývojář Sucker Punch ve spolupráci s Nixxes Software řadu vylepšení, včetně neomezených snímkových frekvencí, přizpůsobitelných ovládacích prvků pro myš a klávesnici a široké škály grafických nastavení. Hra také podporuje technologie NVIDIA DLSS 3, AMD FSR 3 a Intel XeSS, které zlepšují kvalitu obrazu a výkon.

Kromě toho se hráči mohou těšit na podporu ultra-širokých monitorů s rozlišeními 21:9, 32:9 a dokonce 48:9 pro sestavy s trojitými monitory. Předobjednávka PC verze rovněž odemyká exkluzivní položky.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS