Přeskočit na obsah

Google Cloud a VMware rozšiřují globální partnerství

Společnosti Google Cloud a VMware oznámily rozšíření partnerství, které má zákazníkům pomoci urychlit modernizaci aplikací a transformaci cloudu. Zákazníci nyní budou moci využívat program VMware Cloud Universal a těžit z výhod VMware Engine v cloudu Google. Díky tomuto rozšířenému partnerství získají podnikoví zákazníci větší finanční flexibilitu, možnosti volby a schopnost urychlit přechod do cloudu a modernizaci podnikových aplikací v prostředí Google Cloud.

Google Cloud VMware Engine umožňuje zákazníkům migrovat aplikace VMware do cloudu beze změn aplikací, nástrojů a procesů, mnohdy za méně než hodinu. Služba VMware Cloud Verified a nativní služba Google Cloud poskytují cloudovou infrastrukturu připravenou pro podnikové nasazení pro kriticky důležité pracovní úlohy vSphere s funkcemi zabezpečení, dostupnosti, optimalizace zdrojů, správy a provozní podpory jako nedílnou součástí základní služby. Po přechodu do cloudu mohou zákazníci okamžitě začít vytvářet hybridní aplikace, které jim pomohou pružněji reagovat v obchodních činnostech, s bezpečnějším přístupem ke službám Google, jako je BigQuery a provoz v cloudu, a rozšířit stávající služby obnovy po havárii, zálohování a ukládání dat. Díky službě Google Cloud VMware Engine v kombinaci se službou VMware Cloud Universal mohou podniky dosáhnout:

Průměrné úspory celkových nákladů na vlastnictví (TCO) 38 % za tři roky ve srovnání s lokálními prostředími
Průměrné roční úspory nákladů více než 2 miliony dolarů
Průměrné úspory mzdových nákladů 115 tisíc dolarů při použití stávajících nástrojů VMware a Google Cloud
Síť s rychlostí přenosu 100 Gb/s v horizontálním směru a smluvně garantovanou vysokou dostupností na úrovni 99,99 % pro klastr

VMware Cloud Universal je flexibilní program pořizování prostředků a jejich spotřeby na podporu realizace multicloudových a digitálně transformačních strategií. Díky začlenění služby Google Cloud VMware Engine do programu VMware Cloud Universal ji bude společnost VMware a její partneři moci nabízet spolu s dalšími službami VMware Cross-Cloud a umožnit tak zákazníkům realizovat projekty digitální transformace podle jejich vlastního harmonogramu, levněji a s nižšími riziky.

„Díky našemu partnerství se společností VMware mohou firmy velmi snadno migrovat aplikace založené na VMware do důvěryhodné a vysoce výkonné infrastruktury Google Cloud,“ říká Kevin Ichhpurani, viceprezident pro globální ekosystém ve společnosti Google Cloud. „Oznámené partnerství sbližuje společnosti VMware a Google Cloud a představuje významný krok kupředu v našem společném úsilí podporovat digitální transformaci podniků pomocí služby Google Cloud VMware Engine.“

TZ

Zdroj: CLOUD & BACKUP NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS

Generated by Feedzy