Search
Close this search box.

HearthStone přes noc zvýšil ceny

Hearthstone, populární online karetní hra od společnosti Blizzard Entertainment, se stala terčem kritiky fanoušků po celém světě kvůli zvýšení ceny Runestone balíčků pro hráče v některých zemích.

Blizzard zvyšuje ceny u HearthStonu

V nedávné aktualizaci se cena balíčků Runestone v mnoha zemích zvýšila, což může hráčům způsobit potíže při nákupu a vytváření konkurenceschopných sestav.

Někteří hráči se na fórech a sociálních sítích stěžují na to, že vysoká cena Runestone balíčků může hráče odradit od hry, zvláště v těch zemích, kde jsou platby v online hrách již tak nákladné. Vývojáři Hearthstone však argumentují tím, že zvyšují ceny balíčků v zemích s nestabilní měnou, aby se vyrovnali s inflací a kurzovými změnami.

To však nemůže uklidnit rozhořčené fanoušky, kteří se domnívají, že zvyšování cen balíčků je jen dalším způsobem, jak vydělat více peněz na úkor hráčů. Hearthstone byl v minulosti kritizován za zavádění kontroverzních herních mechanik a tyto problémy mohou hráče nyní odradit od hry ještě více.

Blizzard se stal také terčem kritiky ze strany hráčů kvůli přehnané monetizaci nedávno vydaného Diablo Immortal, který je dostupný na mobilních zařízeních a PC.

Obrázek: hearthstone.blizzard.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS