Search
Close this search box.

Helldivers 2 dostává nový patch: Vyšší levely, nová nebezpečí a vylepšení hry

Arrowhead Game Studios vydává novou aktualizaci pro Helldivers 2, která zvyšuje maximální level, přináší nová planetární nebezpečí a provádí řadu vylepšení hratelnosti a oprav chyb. Patch 01.000.200 dále nabízí komplexní úpravy hry, včetně rovnováhy misí, zbraní a postav.

Helldivers 2 a upgrade

Arrowhead Game Studios vylepšuje Helldivers 2 prostřednictvím aktualizace. Patch 01.000.200, rozšiřuje hranice dovedností hráčů zvyšováním maximálního limitu levelů a zavádí nová planetární nebezpečí pro zvýšení napětí a výzev.

Helldivers budou nyní čelit vánicím a písečným bouřím na různých planetách. Nová nebezpečí se přidávají k již existujícím meteorickým rojům a ohnivým tornádům, které byly představeny v minulé aktualizaci.

Zároveň byl rozšířen limit úrovní z 50 na 150, což umožňuje hráčům další rozvoj a postup ve hře. V rámci této aktualizace došlo také k úpravám v misích a vyvážení nepřátel, které mají za cíl vytvořit férovější a plynulejší herní zážitek.

Mezi změny patří například posunutí spawn bodů nepřátel dále od cílů mise, což umožňuje hráčům lépe se bránit a úspěšně plnit misi. Zničení velitelských bunkrů je nyní rozmanitější s větším počtem cílových míst, což přináší větší výzvu.

Významná vylepšení se dotkla i arzenálu hráčů a nepřátel, s cílem zlepšit celkovou hratelnost a rovnováhu. Například Arc Thrower zaznamenal úpravu nabíjecího času a dosahu, zatímco Guard Dog a Anti-Materiel Rifle získaly zlepšené parametry.

Aktualizace také zahrnuje přepracování strategických prvků a obranných mechanismů Helldivers, aby bylo možné účinněji čelit nebezpečím při plnění misí.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS