Search
Close this search box.

Herní monitor AOC CQ32G2SE/BK

AOC Monitor CQ32G2SE-BK

Bez kvalitního herního monitoru se neobejdou hráči všeho druhu. Ať už máte rádi hraní na nejvyšší úrovni, nebo se s chutí oddáváte příběhovým hrám, vždy potřebujete mít obrázek jako z partesu a pokud při tom navíc nechcete sáhnout hluboko do kapsy, může pro vás být velmi zajímavou možností monitor od společnosti AOC, který skloubí všechny důležité hráčské parametry s přijatelnou cenovkou.

Dvaatřicet palců velký zakřivený monitor AOC CQ32G2SE/BK vás rozhodně neokouzlí pouze svojí velikostí. Jeho styl už na první pohled jasně ukazuje, jakým směrem se zaměřuje. Kombinuje černou a červenou barvu. Po třech stranách monitoru je bezrámečkový, jedinou stranou, kde tak rámeček najdete je spodní, na které najdete také ovládací prvky. Stabilní usazení na stolu potom zajistí pevný podstavec z kvalitního materiálu, s nímž se nemusíte bát žádného otřesu.

AOC Monitor CQ32G2SE-BK

Jak už jsme zmiňovali, CQ32G2SE/BK nabízí kombinaci všech důležitých parametrů pro hráče. Můžete se tak těšit na VA panel s obnovovací frekvencí 165Hz, s níž bude každý pohyb na monitor naprosto plynulý, odezvu 1ms a funkci FreeSync s níž se ani při zběsilé akci nemusíte bát rozmazaných čmouh místo vašich hrdinů. Především PC hráče potěší rozlišení QHD, jehož menší náročnost na hardware, AOC Monitor CQ32G2SE-BKa přitom výrazně vyšší počet pixelů oproti Full HD poskytuje kompromis pro střední třídu herních počítačů. Jako malý bonus potom můžete brát také fakt, že tento monitor nabízí i zabudované reproduktory, i když většina hráčských nadšenců nejspíše má ve své výbavě sluchátka, sem tam určitě neuškodí dát hlavě trošku odpočinout.

AOC GAMING logoNechybí také několik zajímavých funkcí jako je Low Input Lag režim, s nímž maximalizujete svůj výkon díky maximálnímu zaměření na dobu odezvy. Pokud naopak máte radši potěchu pro oko, může vám potom přijít vhod technologie AOC Game Color a Shadow Control. Tyto technologie vám totiž pomohou dosáhnout kvalitnějších detailů například ve stínech a zbytek obrazu přitom nenaruší. Samozřejmostí je potom také software AOC G-Menu, který vám umožní sáhnout k dalším přizpůsobením vašeho monitoru.

Martin Havel