Search
Close this search box.

Jak vypadají recenze na Lords of the Fallen?

V současné době vychází poměrně hodně dušičkových her. Po Lies of P dnes vychází pokračování hry Lords of the Fallen. Jak zatím vypadají recenze?

Smíšené ohlasy na Lords of the Fallen

V prvním díle si spousta lidí stěžovala na osekanost hry. Hra podle nich neběžela příliš plynule, což jim kazilo zážitek ze hry. Na pokračování, které vychází dnes, se názory recenzentů trochu liší. Možná bude Lords of the Fallen trpět úplně stejným problémem s plynulostí jako jednotka. Recenze jsou někde vysoké, například IGN dává hře 8/10.

Eurogamer jí naopak dává pouze 2/5. Průměrné hodnocení na konzolích PlayStation se pohybuje kolem 7 bodů a na PC 8. Na platformě Metacritic se hodnocení v době psaní článku pohybuje kolem 76 bodů od 49 recenzentů.

Někteří recenzenti tvrdí, že jde jen o další hru podobnou Souls bez nových originálních nápadů, jiní zase, že jde o revoluční hru. Doporučujeme tedy spíše hru koupit ve slevě nebo si pár dní počkat na názory skutečných hráčů a ne těch, kteří jsou za recenze placeni na základě dvou hodin hraní. Hra vychází pouze na současnou generaci konzolí PlayStation a Xbox a na PC.

Obrázek: lordsofthefallen.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS