Přeskočit na obsah

Jan Urbík novým obchodním ředitelem společnosti IceWarp

Výraznou posilu do nejužšího manažerského týmu oznámila česká společnost IceWarp, tvůrce kancelářské online platformy IceWarp Epos. Na pozici Chief Sales Officer (CSO) od července 2023 jmenovala Jana Urbíka, dlouholetého obchodního manažera konkurenční platformy od Microsoftu. Cílem nového topmanažera bude udržet prorůstovou strategii pro zahraniční trhy, zejména pak jihovýchodní Asii, Latinskou Ameriku, jižní Afriku a Spojené státy.

„IceWarp je velmi úspěšný na globálních trzích a nabízí efektivnější alternativu k nabídkám silných značek jako je Google a Microsoft. Honza působil dlouhou dobu v Microsoftu, zná tedy přístup tohoto globálního hráče a jeho zkušenosti i mezinárodní pohled pro nás budou klíčové,“ komentuje příchod nového obchodního ředitele CEO IceWarp Adam Paclt.

Jan Urbík se pohybuje v IT byznysu již dvě dekády, od roku 2007 působil na různých pozicích ve společnosti Microsoft – nejprve jako Marketingový manažer, Accout Manager, Windows Category Lead, Account Executive pro italský trh a posledních šest let coby CEE Partner Sales Executive. Zodpovědný byl za veškeré obchody mezi Microsoftem a společností Lenovo ve střední a východní Evropě od České republiky po Kazachstán.

„Po 17 letech v IT byznysu přicházím do IceWarpu, abych vytvořil podmínky pro meziroční růst ruku v ruce s nárůstem počtu obchodních partnerů. IceWarp je považován za jednoho z předních poskytovatelů platforem pro firemní komunikaci a spolupráci, proto je mi ctí stát se součástí této úspěšné firmy,“ říká Jan Urbík.

Janu Urbíkovi je 41 let, je ženatý a má dvě děti, pětiletou dceru a čtyřletého syna. Je vášnivým sportovcem: jezdí na kole, hraje tenis a věnuje se také florbalu. „Jsem si jistý, že společnými silami naplníme potenciál produktů IceWarpu a posuneme laťku IT řešení opět o něco výš,“ konstatuje Jan Urbík.

TZ

Zdroj: JOBS NETWORK NEWS 

Zdroj: B2B NETWORK NEWS

Generated by Feedzy