Search
Close this search box.

József Maschek jmenován ředitelem Siemens Smart Infrastructure

AVERIA NEWS Fallback image

[[{“value”:”

K 1. červnu 2024 byl ředitelem pro oblast Smart Infrastructure společnosti Siemens Česká republika jmenován József Maschek (41). Hlavním zaměřením Siemens Smart Infrastructure jsou energetické systémy, distribuované energetické systémy, veřejná infrastruktura a technologie budov.

József Maschek působí ve společnosti Siemens od roku 2018. Na předchozí pozici jako ředitel úseku Smart Infrastructure Electrical Products zodpovídal za oblast nízkonapěťových spínacích produktů a řešení. Ve funkci ředitele nahradí Tomáše Hünera, který ke konci května 2024 odešel do důchodu.

Vedle obchodních témat se József Maschek plánuje zaměřovat na profesní a osobní rozvoj zaměstnanců. „Jsem hrdý na to, jak skvělý tým profesionálů s hlubokými technickými i obchodními znalostmi ve Smart Infrastructure máme. Díky jejich zkušenostem a kompetencím dokážeme stávajícím i novým zákazníkům pomoci čelit výzvám, které současná volatilní doba přináší.“

József Maschek je absolventem Fakulty elektrotechnické pražského Českého vysokého učení technického. První profesní zkušenosti získal v oboru fotovoltaických panelů, kde se zaměřoval na budování a rozvoj mezinárodních prodejních aktivit. Později působil v IT sektoru, ve společnosti CentricsIT se věnoval oblasti HW a služeb pro velké evropské společnosti. Do Siemensu József Maschek přišel ze společnosti Oracle, kde odpovídal za rakouský trh. Na manažerských pozicích se soustředil na digitalizaci a zefektivnění obchodních i systémových procesů.

József Maschek je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se věnuje rodině, vodním sportům, cizím jazykům a cestování. Díky dětem znovuobjevuje svou dětskou zálibu, stavebnici Lego.

TZ

Zdroj: JOBS NETWORK NEWS“}]] 

Zdroj: B2B NETWORK NEWS