Přeskočit na obsah

J&T Leasing je synonymem pro chytré financování a individuální přístup

J&T Leasing financování IT technologií

Společnost J&T Leasing, člen skupiny J&T Finance Group, se specializuje na poskytování finančních služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií a v oblasti medicíny a veteriny. Nabízí širokou škálu finančních produktů od spotřebitelského či podnikatelského úvěru, přes finanční a operativní leasing až po faktoring a odkup pohledávek. V segmentu IT umí zafinancovat drobný hardware i celou telekomunikační síť.

Vlastimil Nešetřil, generální ředitel společnosti J&T Leasing
Vlastimil Nešetřil, generální ředitel společnosti J&T Leasing

Na začátku října spustila společnost J&T Leasing nové přehledné webové stránky jtleasing.cz, na kterých jsou k dispozici kromě podrobných informací i případové studie různých typů financování.

„Poslední rok se neustále rozrůstáme, aktivně se zapojujeme do celé řady projektů a nedávno jsme přišli s novými přehlednějšími webovými stránkami, kam jsme přidali i různé příklady financování z obou námi financovaných segmentů,“ řekl Vlastimil Nešetřil, generální ředitel společnosti J&T Leasing. „Pořád se zdokonalujeme, abychom klientům poskytli co nejvíce informací a našli pro ně to nejlepší řešení financování co nejrychleji a k jejich maximální spokojenosti.“

Díky novému mladému týmu, pružnosti interních procesů a osobnímu přístupu dokáže J&T Leasing vyhovět i komplikovaným požadavkům a najít ideální řešení pro každého klienta. „Umíme zohlednit konkrétní potřeby klienta v čase a v návaznosti na to například přizpůsobit splátkový kalendář podle firemního cashflow. Jednáme vždy rychle a bez zbytečných prodlev,“ doplnil Pavel Vojtek, obchodní ředitel společnosti.

J&T Leasing logoJ&T Leasing nově poskytuje mimo jiné na českém trhu zcela ojedinělou službou aktivního vyřízení dotace na digitální transformaci firem. Ať chcete digitalizovat váš backoffice, zlepšit vnitropodnikovou konektivitu, pořídit logistické a skladovací technologie nebo zlepšit kybernetickou bezpečnost, J&T Leasing ve spolupráci s AQE legal vám pomohou dotaci získat a financovat i zbývající náklady.

Financování IT technologií prostřednictvím leasingu dokáže ušetřit mnoho starostí firmám i malým podnikatelům. Jeho největší výhodou je bezesporu pořízení hardwaru bez nutnosti jednorázové počáteční investice. Veškeré vybavení si navíc lze pojistit na všechna běžná rizika, díky čemuž se firma vyhne problémům v případě poruchy zařízení. Pořídit si hardware s kompletním balíčkem služeb ještě nikdy nebylo snazší.