Přeskočit na obsah

Kouzelný BOX od VERBATIM

Sada krytu 2,5 USB 3.2 Gen 1 Verbatim

Nastane čas ve vašem životě, kdy budete potřebovat rozšířit váš notebook, nebo PCčko. Řekněme, že vám třeba jenom tak zůstane ze staršího „noťasu“ 500GB disk a vy budete potřebovat přetáhnout, nebo zálohovat nějaká data z tohoto disku. A tady přijde na řadu možnost využít sadu krytů – nebo chcete-li boxu, kdy využijete vaše staré interní disky HDD nebo SSD a proměníte je v plnohodnotný externí disk. Stačí vám pro to balení krytů od společnosti VERBATIM. Tato sada slouží přesně k tomuto účelu.

Balení totiž obsahuje vše potřebné pro přeměnu standardního 2,5” interního disku HDD/SSD SATA (do výšky 9,5 mm) na externí úložné zařízení s rozhraním USB 3.2 Gen 1 pro superrychlý přenos dat. Rychlost přenosu dat bude taková, jakou má ve svých možnostech váš starý disk. Nicméně podporuje port USB SuperSpeed (5 Gb/s) pro rychlý přenos dat s rozhraním USB 3.2 Gen 1 a je zpětně kompatibilní s portem USB 2.0.

Velmi oceňujeme líbivý a funkční design, který tvoří integrovaný gumový pásek, který slouží k upevnění kabelů, když se disk třeba nepoužívá nebo přenáší. Ochrání ho tak proti různým vnějším vlivům, ale i tak doporučujeme při přenosu s HDD diskem zacházet jako s porcelánem, u SSDéčka to je více na pohodu, tady se o nějaké zaškobrtnutí tolik bát nemusíte.

Verbatim Sada krytu 2,5 USB 3.2 Gen 1Disk zprovozníte velmi jednoduše, montáž je velmi snadná. Interní disk jednoduše vložíte do sady dvou krytů a již můžete disk připojit k vašemu zařízení. Nebudete potřebovat žádné nástroje ani pokročilé technické znalosti a dokonce ani ovladače. Rozměry boxu jsou 125,5 mm × 80 mm × 17,6 mm (D × Š × H) a váha je pouze necelých 60 gramů. Součástí balení je také kabel USB-A na Micro-B USB.

Verbatim logoCenově se sada krytů pohybuje pod 300 korun, což vaši peněženku nezruinuje a udělá velmi dobrou službu.

Za redakci AVERIA TECH LABu vám můžeme tento produkt s klidným srdcem doporučit, protože v jednoduchosti je síla, jak říká klasik.

Upozornění: Disk HDD/SSD není součástí balení.
* Pro optimální výkon musí být disk připojen k hostitelskému ovladači USB 3.2 Gen 1 nebo novějšímu.

Detaily produktu

Kryt 2,5″ pevného disku /disku SSD
Hodí se ke všem standardním (až do výšky 9,5 mm) 2,5” interním diskům HDD a SSD SATA
Instalace nevyžaduje nástroje, plug & play, nejsou zapotřebí žádné ovladače
Pásek na kabely, když se disk nepoužívá
Indikátor aktivity LED
Podporuje port USB SuperSpeed (5 Gb/s) pro rychlý přenos dat –rozhraní USB 3.2 Gen 1.

Požadavky na systém

Počítač nebo Mac s portem USB 3.2 Gen 1 (kompatibilní s portem USB 2.0)
Windows 10, 8, 7
Mac OS X 9.1 nebo novější

Technické údaje

Rozhraní: USB 3.2 Gen 1 – také kompatibilní s portem USB 2.0
Rozměry produktu: 125,5 mm × 80 mm × 17,6 mm (D × Š × H)
Hmotnost produktu: 59,8 g (přibližně)

Obsah balení

Kryt Store ‘n’ Go
Kabel USB-A na Micro-B USB
Příručka pro rychlou instalaci

Zdroj: KANKRY

Ubisoft Forward se blíží

Kromě teplého počasí se léto vyznačuje také konferencemi vydavatelů her. Ubisoft nám brzy ukáže své připravované hry. Ubisoft Forward přichází Podle traileru, který si můžete

Číst dále »
Generated by Feedzy