Search
Close this search box.

Lollipop Chainsaw se opět vrací

Legendární akční mlátička Lollipop Chainsaw se vrací, aby i nové generaci hráčů ukázala, jak se pořádně řežou zombie v krátké sukni. 

Lollipop Chainsaw se vrací!

Před pár dny se jako blesk z čistého nebe, objevil na internetu trailer na hru, která před 12 lety díky své lehké kontroverzi pobláznila celý internet. Ano, mluvíme tady o akční zombie mlátičce Lollipop Chainsaw, která letos 25. září dostane svůj remaster.

Starý příběh s pár vylepšeními

Jak už je u remasterů zvyklé, tak nás znova čeká opět stejný příběh jako u původní předlohy. Znovu si tedy užijeme původní příběh roztleskávačky Juliet, jen v trochu lepším grafickém kabátku. Konkrétně vývojáři slibují 4K v 60 snímcích na všech platformách kromě Nintenda, kde titul poběží ve Full HD na 30 fps. Také nás čeká i lehce vylepšené ovládání, jenž by mělo být uživatelsky přívětivější a u některých miniher, jež se ve hře nachází, byly provedené balanční změny. Celkově se tvůrci snaží hru více zpřístupnit pro širší publikum.

Avšak i remaster přinese pár menších novinek. Jedná se převážně o skiny na motorovou pilu, nové animace útoků, či jejich řetězení. Nechybí ani možnost sledovat všemožné sběratelské předměty, jež hra přímo sama nabízí. Hra by měla dorazit 25. září letošního roku na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

Obrázek: lollipopchainsawfanon.fandom.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation 

Zdroj: ICT NETWORK NEWS