Search
Close this search box.

Marleen Schonewille a Erik Leo posilují ZEBRA SYSTEMS

Distributor ZEBRA SYSTEMS jmenoval Erika Lea novým Country Managerem pro Slovensko a Marleen Schonewille na pozici Office Manager pro jihovýchodní Evropu. Cílem společnosti se sídlem v Ostravě a v Hradci Králové je rozšířit své současné obchodní aktivity zejména na Slovensku a v jihovýchodní Evropě. ZEBRA SYSTEMS je VAD distributorem řešení Acronis, GFI Software, N-able, Cloudflare a AST.

Erik Leo má bohaté zkušenosti s prodejem hardwaru a softwaru a s intenzivními kontakty se zákazníky. Ve svých předchozích pozicích byl zodpovědný za partnerský prodej a rozvoj trhu bezpečnostních a monitorovacích MSP produktů ve společnosti N-able v regionu DACH, předtím byl manažerem distribučního prodeje ve společnosti GFI Software. Ve své pozici v ZEBRA SYSTEMS se stará o distribuční prodej a rozvoj obchodu všech značek na Slovensku. Kromě slovenštiny hovoří Erik plynně německy a anglicky a ve volném čase rád cestuje, fotografuje, čte knihy a tráví čas s přáteli.

Marleen Schonewille má bohaté zkušenosti s projekty a poradenskou činností v různých odvětvích včetně finančního, energetického a utilitního sektoru. Pracovala ve společnosti ConQuaestor na různých poradenských projektech a v UCPartners na poradenských projektech v oblasti energetiky a utilit, obojí v Nizozemsku. Ve společnosti ZEBRA SYSTEMS je zodpovědná za administrativu a organizaci akcí zaměřených na akvizici nových zákazníků. Marleen v současné době žije ve slovinském Kršku a kromě holandštiny hovoří anglicky, německy a slovinsky. Mezi její koníčky patří cestování, studium nových jazyků a četba knih.

“Vzhledem k tomu, že prostředí kybernetické ochrany čelí stále větším výzvám, vidíme v současné době ve střední a východní Evropě velkou příležitost nabízet prostřednictvím naší partnerské sítě uživatelsky přívětivá, osvědčená a cenově výhodná bezpečnostní řešení,” řekl Zdeněk Bínek, ředitel společnosti ZEBRA SYSTEMS. “Pevně věřím, že Erik a Marleen přidají k našemu úsilí další energii a identifikují nové obchodní příležitosti pro námi dodávané produkty a služby, ať již v oblasti on-premise, cloudových nebo SaaS řešení.”

Zdroj: RESELLER CHANNEL NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS