Search
Close this search box.

Marvel’s Spider-Man 2 je připraven k vydání

Pokračování hry Spider-Man od Insomniac Games dosáhlo zlatého statusu, což znamená, že je hra kompletní a připravena k vydání.

Marvel’s Spider-Man 2 je zlatý

Marvel’s Spider-Man 2, očekávaný titul od studia Insomniac Games, právě dosáhl zlatého statusu. V herním průmyslu znamená dosažení „zlatý“, že hra je technicky kompletní, připravena k distribuci a výroba fyzických kopií může začít.

Pokračování druhého dílu Spider-Mana se odehrává v rozsáhlém otevřeném světě New Yorku, kde hráči přebírají roli Petera Parkera, známého jako Spider-Man, a setkávají se s řadou známých postav z komiksových knih Marvel. Hra kombinuje prvky akce, dobrodružství a narativního vyprávění, což vytváří poutavý zážitek pro hráče.

WE ARE GOLD! We’re thrilled to share the news ahead of #SpiderMan2PS5‘s launch on October 20, 2023 with a few words from the game’s cast! #BeGreaterTogether pic.twitter.com/ChitBfTREM

— Insomniac Games (@insomniacgames) September 20, 2023

Ačkoli dosažení zlatého statusu znamená, že hlavní vývoj hry je dokončen, tým Insomniac Games bude nadále pracovat na aktualizacích a odstraňování chyb až do dne vydání a pravděpodobně i po něm.

Marvel’s Spider-Man 2 má datum vydání stanoven na 20. října a fanoušci po celém světě s napětím očekávají, co nového přinese tento pokračovací díl. Hra bude k dispozici exkluzivně pro konzole PlayStation.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS