Search
Close this search box.

Microsoft Flight Simulator 2024 se spustí v listopadu s rozšířenými kariérními možnostmi

Microsoft Flight Simulator 2024, nejnovější přírůstek do oblíbené série leteckých simulátorů, bude oficiálně uveden 19. listopadu na platformách Xbox Series X/S a PC, přičemž bude dostupný i na Game Pass.

Microsoft Flight Simulator 2024 v novém

Xbox odhalil, že jejich očekávaný update Microsoft Flight Simulator 2024, bude spuštěn 19. listopadu na konzolích Xbox Series X/S a PC. Tuto informaci sdílelo vývojářské studio Asobo Studio během prezentace na Xbox Games Showcase, kde byl představen i nový trailer upozorňující na nové kariéry, které budou hráči moci v simulátoru zastávat. Hráči se mohou těšit na role, jako jsou piloti leteckých ambulancí, kapitáni VIP čarterových letů a mnoho dalších.

Microsoft Flight Simulator 2024 nabídne největší, nejrozmanitější a nejdetailnější flotilu letadel, nejkompletnější reprezentaci letišť a leteckého provozu a vizuálně nejpůsobivější zobrazení Země, jaké bylo kdy vytvořeno. Simulátor je navržen tak, aby využíval nejnovější technologie v oblasti simulací, cloudu, strojového učení, grafiky a her. Microsoft Flight Simulator 2024 překračuje běžné ovládání letadel a nabízí hráčům možnost prožít si svou vysněnou kariéru v letectví.

Mezi kariérními možnostmi jsou hasičské mise, vyhledávací a záchranné operace, pilotování komerčních letů, dálkové cargo operace, carterové služby, letecké závody a další.

Obrázek: xbox.com

Zdroj: Gamers Generation 

Zdroj: ICT NETWORK NEWS