Search
Close this search box.

Mortal Kombat 1 rozšíří řada nových postav

Během San Diego Comic-Conu 2023 představili NetherRealm a Warner Bros řadu nových postav pro Mortal Kombat 1. Některé jsou plnohodnotné postavy, jiné jsou Kameo bojovníci. A nemluvě o šesti postavách z Kombat Pack DLC.

Nové postavy v Mortal Kombat 1

V hlavní hře Mortal Kombat 1 se objeví pět nových postav, které rozšíří bojový arzenál a přinesou nové možnosti pro hráče. Baraka, Darrius, Goro, Li Mei a Tanya se připojí k již existujícímu seznamu bojovníků, čímž poskytnou hráčům nové styly boje a strategie. Kromě toho se v rámci DLC přidají další postavy – Ermac, Homelander, Omni-Man, Peacemaker, Quan Chi a Takeda Takahashi. Tyto postavy přinesou další vrstvu komplexnosti a rozmanitosti do již tak bohatého světa Mortal Kombat.

Balíček DLC také nabídne několik dalších překvapení. Jean-Claude Van Damme se objeví jako skin pro Johnny Cage, zatímco Ferra, Johnny Cage, Khameleon, Mavado a Tremor budou představeni jako Kameo bojovníci, což přinese další vrstvu zábavy a rozmanitosti do hry. V předchozích odhaleních bylo také potvrzeno, že se v hře objeví postavy Smoke a Rain, jak bylo ukázáno v traileru Lin Kuei.

Mortal Kombat 1 je připraven na své vydání na PlayStation 5, Nintendo Switch, Xbox Series X/S a PC již 19. září 2023, a hráči se mohou těšit na bohatý a rozmanitý bojový zážitek.

Obrázek: mortalkombat.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS