Search
Close this search box.

Na Xbox Games Showcase byl odhalen první pohled na gameplay remaku Metal Gear Solid 3

Xbox Showcase 2024 přinesl očekávanou premiéru gameplaye remaku legendární hry Metal Gear Solid 3, nyní přejmenované na Metal Gear Solid Delta: Snake Eater.

Metal Gear Solid 3 je nově Metal Gear Solid Delta: Snake Eater

Na letošním Xbox Games Showcase se fanoušci dočkali prvního podrobného pohledu na očekávaný remake hry Metal Gear Solid 3, který nese nově název Metal Gear Solid Delta: Snake Eater. Prezentované záběry z hry ukázaly, že i přes změnu názvu si hra zachovává svůj klasický charakter plný plížení, akce a boje CQC, což jsou prvky, které si fanoušci po celá léta oblíbili.

Gameplay záběry, naštěstí pro nováčky série, neprozradily žádné hlavní zvraty v příběhu, ale nabídly dostatečně lákavý pohled na to, co mohou hráči očekávat. Vypadá to, že se nám přichystává graficky vylepšená verze s pečlivě přepracovanými detaily, které mají hru přiblížit současným standardům bez ztráty původního ducha.

Zatím není známo, zda je v projektu zapojen Hideo Kojima, původní tvůrce série, což je nepravděpodobné, ani není stanovený přesný datum vydání. Přesto je zjevné, že očekávání jsou vysoká.

Obrázek: konami.com

Zdroj: Gamers Generation 

Zdroj: ICT NETWORK NEWS