Přeskočit na obsah

Nejlepší reproduktor k vodě: Když spadne do vody, vyplave poutkem nahoru!

Malý, velmi výkonný a dokonale odolný Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Flex

Těšíte se k bazénu, rybníku nebo k moři a neobejdete se bez pořádné porce muziky? Pak je pro vás jako dělaný bezdrátový reproduktor Bose SoundLink Flex, o který se nemusíte bát, dokonce ani když vám vypadne z jachty do moře.

Nejen že je absolutně prachu i vodě odolný a neuškodí mu ani úplné ponoření, ale když do vody opravdu spadne, vyplave ihned zpátky na hladinu, a to poutkem nahoru!

Kromě toho nabídne zvuk hodný značky Bose, která proslula vynikajícím poměrem kvality zvuku i hlasitosti v porovnání s rozměry reproduktorů.

Při rozměrech jen asi 20 x 5,3 x 9,1 cm a hmotnosti něco přes 450 gramů ozvučí skvěle venkovní party a automaticky optimalizuje reprodukci podle toho, jestli stojí, leží, nebo visí.

Speciální vlastní technologie minimalizuje zkreslení při vysoké hlasitosti a vestavěná lithium-iontová baterie poskytuje dostatek energie až na 12 hodin poslechu – dost na to, aby zajistil zábavu během celého dne.

V nabídce jsou tři barevná provedení – černá, kouřová bílá a kamenná modř a jeho doporučená cena je 4 390 Kč.

TZ

Zdroj: KANKRY

Veletrh URBATECH 2023

První ročník veletrhu pro města a obce URBATECH, proběhne na Výstavišti České Budějovice v termínu 30. 3. – 1. 4. 2023. Významnou součástí bude i

Číst dále »
Generated by Feedzy