Search
Close this search box.

Nintendo plánuje novou konzoli, bude podobná Switchu a cílí na druhou polovinu roku 2024

Podle nejnovějších zpráv bude následující konzole od Nintendo pravděpodobně přenosná, podobně jako Switch, a cílí na uvedení na trh ve druhé polovině roku 2024.

Co očekávat od nové konzole Nintendo?

Nová konzole od Nintendo má být podle zpráv přenosná, podobně jako její předchůdce, Switch. Cílem je uvedení na trh ve druhé polovině roku 2024, přičemž Nintendo se snaží zajistit dostatečné množství zásob při uvedení na trh, aby se vyhnulo nedostatkům, které postihly uvedení PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Cílem je uvedení na trh ve druhé polovině roku 2024, přičemž Nintendo se snaží zajistit dostatečné množství zásob při uvedení na trh, aby se vyhnulo nedostatkům, které postihly uvedení PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Nová konzole by měla být podle zdrojů přenosná a pokračovat v používání fyzických kazet jako Switch. Zatím však není jasné, zda bude nová konzole zpětně kompatibilní se Switchem. Bez ohledu na to, jak se Nintendo rozhodne podpořit Switch po uvedení nové konzole a zpětné kompatibility, je pravděpodobné, že bude chtít převést masivní uživatelskou základnu Switchu na svůj nový produkt.

Obrázek: nintendo.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS