Search
Close this search box.

Nová sezóna Call of Duty vábí na hororové ikony

Připravte se na novou sezónu v Call of Duty: Modern Warfare II a Warzone, která přinese postavy z Diabla IV a další hororové ikony.

Postavy z Diabla IV a nová sezóna v Call of Duty

Nová sezóna v Call of Duty: Modern Warfare II a Warzone 2.0, nazvaná The Haunting, podle oficiálního blogového příspěvku nabízí hráčům spoustu novinek a aktualizací. Sezóna přichází s čtyřmi novými mapami, novými zbraněmi a různými strašidelnými a paranormálními prvky, včetně speciálních událostí a režimů.

Jednou z největších novinek jsou nové postavy, konkrétně Lilith a Inarius ze hry Diablo IV. K nim se přidají i další ikonické hororové postavy, jako Spawn a Ash Williams z Evil Dead. Tyto postavy budou k dispozici jako samostatné herní prvky.

Co se týče zbraní, hráči mohou vyzkoušet novou útočnou pušku TR-76 Geist a samopal ISO 9mm. Pro boj na blízko je tu nová zbraň Dual Kamas. Sezóna také přináší nové vybavení, například granát s názvem Bloodseeker Grenade.

Speciální události, jako je Operation Nightmare, nabídnou hráčům možnost změřit síly s paranormálními bytostmi na nových i známých mapách. Tímto způsobem hra pokračuje ve své tradici inspirovat se populární kulturou. V minulosti, konkrétně v červenci, hra představila postavy ze seriálu The Boys.

Season 6 pro Call of Duty: Modern Warfare II a Warzone 2.0 vychází 27. září napříč všemi platformami.

Obrázek: callofduty.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS