Přeskočit na obsah

Nové notebooky a pracovní stanice pro podporu všech aspektů práce

Na trh přichází nové produkty pro uživatele, kteří vyhledávají přenosná zařízení s maximálním výkonem. Všechny disponují procesory Intel Core 12. generace a nejnovějšími možnostmi připojení, včetně 5G a technologie Intel Wi-Fi 6E.

Latitude 9430 je nejmenší 14“ prémiový laptop 2v1 s poměrem stran displeje 16:10 na světě, s nejlepším poměrem obrazovky k tělu zařízení ve své kategorii. Je k dispozici v nové metalické grafitové barvě a obsahuje také novou FHD kameru pro jasnější videohovory.

Odolnost, flexibilita, malé rozměry i nízká hmotnost

Perfektně přenosný a zároveň odolný notebook Latitude 7330 Ultralight s poměrem stran displeje 16:9 je nejmenší a nejlehčí 13,3“ prémiový komerční notebook na světě. V závislosti na zvolené konfiguraci může vážit jen 0,967 kg, nabízí estetický zážitek z vysoké kvality zpracování a maximální výkon a spolehlivost, které jsou typické pro všechna zařízení třídy Latitude. Disponuje všemi porty potřebnými k produktivní práci.

Nová řada Latitude 7000 je vybavena výkonnějšími procesory a pamětí až DDR5, vylepšeným audio systémem s možností potlačení rušivých zvuků a inovovaným systémem chlazení. Notebooky Latitude 2v1 je možné propojit s novým Dell Premier Rechargeable Active Pen perem. Společnost Dell rovněž aktualizuje řadu Latitude 5000 a představí nový model Latitude 3330.

Novinkou všech zařízení Dell Latitude je funkce Self-Healing Image Recovery, která zajišťuje obnovení operačního systému po katastrofickém selhání.

Precision 5470 je nejmenší, nejtenčí a nejvýkonnější 14“ mobilní pracovní stanice na světě. Je vybavena procesory Intel 12. generace, a to až po Intel Core i9, 64 GB paměti DDR5, 4TB úložištěm a grafickou kartou NVIDIA RTX A1000. Společnost Dell také představuje své nejtenčí a nejmenší mobilní pracovní stanice s úhlopříčkou 15“ a 17“ – Precision 5570 a 5770.

Kromě notebooků a pracovních stanic jsou součástí nového portfolia také monitory a další příslušenství.

Udržitelnost a bezpečnost

Společnost Dell ctí svůj závazek k udržitelnosti a bezpečnosti. Nová portfolia produktů obsahují více udržitelných materiálů a inovativních způsobů jejich využití. Nové plně recyklovatelné obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovaných a obnovitelných materiálů a budou dodávány se všemi novými notebooky Latitude, mobilními pracovními stanicemi Precision a zařízeními XPS.

TZ

Zdroj: ICT NETWORK NEWS

Generated by Feedzy