Search
Close this search box.

Nový update pro Lies of P přináší bezplatné kosmetické předměty, opravuje chyby a zjednodušuje bojový systém

Nový update pro populární hru Lies Of P, která byla spuštěna v září, nabízí hráčům bezplatné kosmetické předměty, opravuje chyby a přináší změny v balanci, díky nimž by měl být boj ve hře snazší.

Nová aktualizace hry Lies of P

Lies of P přichází s novým updatem, jenž slaví úspěch hry. Režisér Jiwon Choi vydal na začátku tohoto měsíce video Director’s Letter, ve kterém odhalil několik obrázků z nadcházejícího DLC a poskytl detaily o tomto updatu. Nová aktualizace zahrnuje bezplatné kosmetické předměty, opravy chyb a změny v balanci, které mají učinit boj ve hře jednodušším​​.

Spolu s tímto updatem vydal vývojář oficiální soundtrack k Lies of P, který je nyní k dispozici ke koupi na Steamu za 9,99 dolaru a brzy bude dostupný i na digitálních hudebních streamovacích platformách​​.

Mezi nové bezplatné kosmetické předměty, které byly přidány do hry, patří Alchemist’s Hat, Treasure Hunter’s Mask, Treasure Hunter’s Hunting Apparel a Illusory Emerald Glasses. V menu Costume byla přidána nová kategorie, takže hráči nyní mohou současně vybavit Mask a Accessory v sekci Hair. Do hry byly také přidány krátké šedé vlasy, které jsou k dispozici v Geppetto’s Tools po jednou dokončené hře. Navíc byly do Lies of P přidány úpravy velikosti titulků​​.

Co se týče obsahových vylepšení, update upravuje rychlost útoků některých monster, aby byly jejich útoky intuitivnější, a zvyšuje dobu, po kterou jsou některá monstra mimo rovnováhu. Dále upravuje místa spawnování některých monster a pastí tak, aby lépe odpovídala toku hry.

Obrázek: liesofp.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS